тел ‎068-516-32-99

Уролог
Консультації

Послуги

photo33– Первинні консультації – безкоштовні  з використанням  електронної пошти, скайпа, вайбера або ФБ

– Обстеження з використанням сучасного обладнання: лабораторного (аналізи сечі, крові та інших біоматеріалів), інструментального (УЗД, рентгенологічне, в т.ч. мультиспиральна комп’ютерна томографія) може бути проведене  на базі Госпіталю ім. Липи, Львів, Винники ( згідно угоди про співпрацю). Також можливе первинне обстеження (за місцем мешкання або реєстрації). Результати та отримані   консультативні висновки з мокрими печатками будуть  доставлені кур’єрською поштою  особисто в руки пацієнту на протязі двох діб (в межах України).

– Встановлення діагнозу на базі отриманих клінічних даних , а також  даних лабораторних та інструментальних обстежень. За показами  можливо призначення консультацій суміжних спеціалістів на базі Госпіталя ім.Липи  ( згідно угоди про співпрацю).

– Після встановлення діагнозу пацієнту призначається курс адекватної терапії згідно стандартів та протоколів затверджених відповідними наказами МОЗ України.

– Моніторинг  пацієнта, не залежно від місця реєстрації або мешкання.   Корекція лікування та контрольні обстеження при потребі  з використанням  електронної пошти, скайпа, вайбера або ФБ.

– Цілодобовий доступ(телефон+скайп+вайбер…) на протязі всього курсу лікування.

Дипломи / сертифікати
Scroll Up