тел ‎068-516-32-99

Уролог
Консультації

– Досягнення

Лікар-уролог , Козін   Дмиро В’ячеславович  , після закінчення медичного університету ,  до 2013 року працював онкологом-урологом в обласному онконкоцентрі .
Прооперував більше 2500 пацієнтів , з яких третина операцій першої та вищої категорії- такі як : резекція нирки   , радикальна трансабомінальна нефректомія,         резекція при аденомі та раку простати, ендоскопічне( без розрізу) видалення    пухлин сечового міхура , радикальна простатектектомія ,цистпростатвезікулектомія з двухстороннім виведеням культі сечоводів на черевну стінку , радикальна  цистектомія з уретерально-киш. пластикою за Штудером ,  нефруретектомія з  резекцією сечового міхура.
Також отримав спецілізацію по УЗД ( що дозволило зробити безліч черезшкірних нефростомій    при ниркової недостатності. Також ,  безліч чесшкірних біопсій нирок(та дренування кіст під УЗД) , печінки, лимфовузлів (від пахових до парааотальних та паракавальних та інших).
Унікальний досвід здобув на стажуванні у місті Тернопіль, де на протязі трьох      місяців тренувався  в єдиному на теренах СНД    віварії  (  на живих свинях вчились  лапароскопічним операціям “без розрізу”- видалення нирок ,  селезінки , сечового , сечоводів та  матки ( на живих тваринах-свинях ).
Це з  реальними наркозами та кровотечами та смертю “свині-пацієнта” на операційному столі . Здобутий досвід  вдало використовував у пацієнтів з раком нирки   (лапараскопічне виділення пухлини “без розрізу”).
У 2014 році отримав травму хребта з ускладненням у вигляді порушення фунції сечового міхура ,  кишківника та еректильної дисфункції.
За три роки мені вдалось розробити та запровадити методику відновлення      функції   тазових органів  у пацієнтів з ураженням спинного та головного мозку.Заснована вона на багаторічному досвіді розвинених країн(США,Канада ,ЄС).  Досить ефективну і  , що не менш важливо, адаптовану до реалій нашого життя та особливостей побуту .
Наступним  кроком  стало   вивчення  та  впровадження  методики  лікування  еректильної дисфункції у таких особливих пацієнтів, як люди з пошкодженням спинного та головного мозку.
Також, завдяки співпраці з обласним  госпіталем м. Львова ім.Липи з 2014 року та  війскового гспіталя м.Львова з 2015 року ( де досить вдало була організована  мед.служба з відновлення функції тазових органів )відпрацював    різні  схеми  лікування порушення сечового, кишківника та еректильної             дисфункції  при різних рівнях та різних ступенях ураження спиного та      головного мозку.
Після декількох років вдалої практики був запрошений у кращій в Україні реабілітаційний центр «Модричі» ( http://modrychi.com.ua/ua/ ).   Де за рік організована повноцінна  цілодобова медична служба з відновлення Функції Тазових Органів. Це два повноцінні  медичніі цілодобові пости з             можливістю виведення із невідкладних станів .
Результати вражаючі. Навіть на стадії гострого спинального шоку( від двох      тижнів після травми) та на піздніх сроках –навіть  три ,   та більше,  роки після  травми -спостерігається позитивна динаміка.
Для більш продуктивної  співпраці  – я отримав державну ліцензію на                приватну практику та розробив сайт “уролог-консультації .Обстеження,              лікування”
Я , як лікар і як пацієнт , маючи надважку травму хребта, допоміг собі та  величезній кількості пацієнтів. Також  стверджую: проблеми з  порушенням   функції  тазових  органів , проблеми  зі   статевим   життям    переборні!
Потрібно тільки  адекватно обстежити , вірно  встановити діагноз та призначити лікування. Враховуючи , що більшість урологічних хвороб є хронічними-то наші пацієнти потребують постійного  спостереження та періодичного моніторингу даних лабораторних обстежень.

Дипломи / сертифікати
Scroll Up