тел ‎068-516-32-99

Уролог
Консультації

Про мене

dmytro1

Передісторія.
Лікар, Козін Дмитро В’ячеславович, після закінчення медичного університету, до 2013 року працював онкологом-урологом в обласному онконкоцентрі.

Після закінчення медичного університету працював урологом в обласному онкологічному центрі ( за 12 років роботи отримав величезний досвід лікування пацієнтів з онко-урологічними діагнозами, запальними процесами нирок, сечового міхура, простати та сечокам’яної хвороби). У 2014 році отримав травму хребта з ускладненням у вигляді порушення фунції сечового міхура, кишківника та еректильної дисфункції.
За три роки мені вдалось розробити та запровадити методику відновлення функції тазових органів у пацієнтів з ураженням спинного та головного мозку. Заснована вона на багаторічному досвіді розвинених країн (США, Канада, ЄС). Досить ефективну і що не менш важливо, адаптовану до реалій нашого життя та особливостей побуту.
Наступним кроком стало вивчення та впровадження методики лікування еректильної дисфункції у таких особливих пацієнтів, як людей з пошкодженням спинного та головного мозку.
Також, завдяки співпраці з обласним госпіталем м. Львова ім.Липи з 2014 року та військового госпіталя м.Львова з 2015 року (де досить вдало була організована мед.служба з відновлення функції тазових органів )відпрацював різні схеми лікування порушення функції сечового, кишківника та еректильної дисфункції при різних рівнях та різних ступенях ураження спинного та головного мозку.
Після декількох років вдалої практики був запрошений у кращій в Україні реабілітаційний центр «Модричі» ( http://modrychi.com.ua/ua/ ). Де за рік була організована повноцінна цілодобова медична служба з відновлення Функції Тазових Органів. Це два повноцінні медичні цілодобові пости з можливістю виведення із невідкладних станів.
Результати вражаючі. Навіть на стадії гострого спинального шоку(від двох тижнів після травми) та на пізніх сроках – навіть три, та більше, років після травми -спостерігається позитивна динаміка.
Набутий досвід виявив, ще одну суттєву проблему. На відновлення функції тазових органів потрібен тривалий час (місяці, часом роки), що значно перевищує по тривалості курс реабілітації в спеціалізованих закладах нашої країни.
Пацієнти повертаються додому, часто у віддалені населені пункти, де не мають           можливості отримати життєво потрібну кваліфіковану допомогу ( просто -банальна відсутність уролога у віддалених мед.закладах).
На довгому шляху відновлення функції тазових органів виникає безліч ситуацій, коли пацієнт потребує допомоги фахівця (всі вони “хронічні”, які по кілька разів на рік мають інфекційні загострення – цистити, пієлонефрити та загроза життю у вигляді нефрогенного сепсису (запалення нирок) та гідронефрозу (блоку нирок) на фоні затримки сечі та рефлюксу (рух сечі з сечового міхура в зворотньому напрямку у нирки).
Це призводить до ниркової недостатності та, досить часто, до летальних випадків. А це 30%від загальної кількості летальних випадків у пацієнтів даної категорії.
При відсутності вчасної допомоги (навіть по причині складності транспортування спинальників для банального огляду урологом). Втрачаються досягнуті результати, а з ними і віра в повноцінне життя. Але ж цього можна не допустити, живучи в світі сучасних комунікаційних технологій!
Це онлайн консультації, обстеження, лікування, контроль, спостереження використовуючи інтернет ресурси –  такі, як скайп, вайбер, електронна пошта та інше.
Для більш продуктивної співпраці  – я отримав державну ліцензію на приватну практику та розробив сайт “уролог-консультації. Обстеження, лікування”.
Я, як лікар і як пацієнт, маючи надважку травму хребта, допоміг собі та величезній кількості пацієнтів. Також стверджую: проблеми з порушенням функції тазових органів, проблеми зі статевим життям переборні!
Потрібно тільки грамотно обстежити, вірно встановити діагноз та призначити адекватне лікування. Враховуючи, що більшість урологічних хвороб є хронічними-то наші пацієнти потребують постійного спостереження та періодичного моніторингу даних лабораторних обстежень.

Дипломи / сертифікати
Scroll Up